Zamknij
Polecamy

Wikusia chodzi do przedszkola, dzieci codziennie zajadają się tam drożdżowym...Czytaj więcej Pierwsze, nieśmiałe kroki stawiane przez nasze dziecko to powód do wielkiej r...Czytaj więcej

11 pomysłów na prezent dla 7 letniego dziecka

Zastanawiasz się jaki prezent wybrać dla swojego 7-letniego dziecka? Chcesz by dobrze się bawiło, a przy tym uczyło? Jeśli jeszcze nie macie pomysłu na prezent dla siedmiolatka poniżej przedstawiamy kilka propozycji, w których na pewno znajdziecie coś dla swojego dziecka.

 

  1. Rolki

Świetny sposób na spędzanie czasu poza domem. Oczywiście, aby zdecydować się na taki zakup dziecko musi mieć odpowiednie warunki, aby móc korzystać z tego typu prezentu. Trzeba pomyśleć również o kasku i ochraniaczach, ponieważ zanim dziecko opanuje jazdę na rolkach może spotkać się z kilkoma upadkami.

  1. Puzzle

Na rynku dostępnych jest mnóstwo wzorów o różnych ilościach elementów. Można wybrać puzzle z ulubioną postacią z bajki lub z ulubionymi zwierzątkami, samochodami czy lalkami. Wiadomo, że 7 letnie dziecko nie ułoży samo puzzli z 1000 elementów, ale można pomyśleć o 100 czy 200 elementach, a w przypadku jakichkolwiek trudności zawsze rodzice służą pomocą.

  1. Gumki *loom bands

To prezent, który w szczególności ucieszy dziewczynki. Można tworzyć z nich bransoletki, różnego rodzaju stworki, breloczki czy zawieszki. Gumki loom bands to zabawa, w którą wciągnąć dadzą się również dorośli.

  1. Mały chemik

To świetny prezent dla dzieci, które lubią doświadczenia. Wasz dom przemieni się w laboratorium, a dziecko będzie miało niesamowitą frajdę z wykonywania doświadczeń.

  1. Gry planszowe

Gry planszowe to zawsze dobry pomysł. Należy wybierać takie gry, które mają elementy decyzyjne i losowe. Dobrze jest wybierać raczej nieskomplikowane gry, z którymi dziecko poradzi sobie bez problemu.

  1. Zestawy naprawcze dla chłopców

Ten prezent sprawdza się zawsze! Chłopcy zawsze są ciekawi tego co jeszcze są w stanie naprawić, albo pomóc tacie podczas małych remontów.

  1. Klocki lego

Przy aktualnej ofercie tych klocków ciężko nie znaleźć czegoś odpowiedniego nawet dla samego siebie. Można wybrać trudniejsze klocki, których siedmiolatek nie będzie w stanie sam złożyć i spędzić z nim miło dzień pomagając układać klocki.

8. Dron

To dość popularna zabawka w ostatnich czasach wśród dzieci. Oczywiście należy wybrać takiego drona, który jest zabawką i nie zrobi nikomu krzywdy. Niestety ale siedmioletnie dzieci nie są w  stanie zapanować nad taką zabawką, szczególnie na początku ich przygody.

  1. Zestaw do malowania kolorowymi piaskami

W zestawie znajdziecie cztery plansze samoprzylepne oraz kolorowe piaski. Zabawa polega na odklejaniu kolejno elementów, na które nasypuje się wybrany piasek.

  1. Pulpit dyrygenta

To zabawka kierowana głównie do dzieci, które lubią muzykę i instrumenty. Pozwala komponować własne utwory i uczy rozpoznawania dźwięków instrumentów.

  1. Papierowe miasto

To zestaw domków wykonanych z tektury do samodzielnego złożenia. Po mieście mogą jeździć samochody, można postawić w nim ludki, rośliny, dzieci uwielbiają kreatywne zabawy.

 

 

Tagi: , ,

Bez komentarzy

Leave a reply

Skomentuj
Wpisz swore imię
Twój adres e-mail

Story Page