Urodziny w kręgielni? Świetny pomysł!


Organizacja urodzin naszej pociechy to prawdziwe wyzwanie. Trzeba sprostać wymaganiom małych rozrabiaków i zapewnić im interesującą i wciągającą zabawę. Dobrym pomysłem jest organizacja urodzin pod znakiem bowlingu.

 

Ruchome świętowanie

Dzieci to nieokiełznane wulkany energii, dlatego często tak trudne jest umiejętne zagospodarowanie tej nadwyżki sił. Zaproszenie gości do kręgielni pozwoli na świetną zabawę i z pewnością przez wiele tygodni będzie na językach rówieśników. Mali goście z pewnością docenią możliwość bezkarnego pobrykania przeplatanego wyśmienitą zabawą. Jeśli planujemy zaprosić wielu gości, dobrze jest zarezerwować kilka torów (lub całą kręgielnie), tak, by każdy mógł aktywnie włączyć się do zabawy. Wybiegane dzieci, to szczęśliwe dzieci, a jeśli jest to przyprawione szczyptą sportowej rywalizacji – mamy pewność, że mali goście będą w siódmym niebie.

Smakowita rywalizacja

Wszystkie lepsze kręgielnie mają bogate menu, które może pysznie urozmaicać zmagania młodych żywiołów. Większe miasta mogą zaoferować kompleksowa organizację tego typu imprez (takie oferty mają choćby kręgielnie wrocławskie). Dłuższe utrzymanie uwagi dzieci to wyjątkowo trudne zadanie. Najważniejsze składniki, niezbędne do zatrzymania uwagi dzieci to: duch rywalizacji, ruch i smakołyki. Tak więc wszelkie konkursy i zabawy, okraszone przysmakami z pewnością zaspokoją dziecięce oczekiwania. Można oczywiście zorganizować taką zabawę samodzielnie, jednak znacznie mniej zachodu kosztuje powierzenie tego komuś z zewnątrz.

Kręgielnia to doskonała zabawa zarówno dla dzieci jak i dorosłych

Dzięki czemu, organizacja urodzin w kręgielni nie będzie skazywać opiekunów na godziny nudy. Można też pokusić się o organizację międzypokoleniowych rozgrywek urodzinowych, w których dzieciaki będą rywalizowały z rodzicami – dobra zabawa gwarantowana!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *