• Drukuj
Zamknij
Polecamy

Wikusia chodzi do przedszkola, dzieci codziennie zajadają się tam drożdżowym...Czytaj więcej Pierwsze, nieśmiałe kroki stawiane przez nasze dziecko to powód do wielkiej r...Czytaj więcej

Idealny prezent komunijny, czyli jaki?

Prezent komunijnyMaj w pełni co oprócz rozkwitu kwiatów i budzenia się wszystkiego i wszystkich do życia oznacza także okres komunijny. W związku z tym pojawia się problem. Co kupić dziecku w prezencie?

\r\n

Jakiś czas temu na Komunię Św. zazwyczaj dostawało się wieżę Hi-Fi, rolki, rower, ewentualnie pieniądze, które nie wiadomo jakim trafem zazwyczaj zamieniały się w nowe garnki dla mamy lub akcesoria do samochodu dla taty. Czasy się zmieniły, a wraz z nimi dzieci i ich wymagania związane z otrzymywanymi prezentami. Zwłaszcza, że często do siódmego roku życia dzieci posiadają już bardzo dużo elektronicznych gadżetów, takich jak laptop, czy najnowszy telefon komórkowy.

\r\n

Jeśli możemy pozwolić sobie na większy wydatek i pragniemy kupić dziecku coś z czego naprawdę będzie się cieszyło choć niekoniecznie jest to mu niezbędne należy kupić sprzęt jeszcze lepszy i najlepiej znanej marki.

\r\n

Od jakiegoś czasu dużym powodzeniem cieszą się produkty marki Apple, takie jak np. najnowszy Iphone 4S. Dostępny jest on w dwóch wersjach kolorystycznych (białej i czarnej) oraz trzech wersjach pojemności karty (16, 32 i 64 GB). Ta wersja Iphone posiada wbudowany Bluetooth 4.0, Wi-Fi oraz kompas cyfrowy. Producenci zamontowali także 3,5 calowy panoramiczny wyświetlacz Multi-Touch i aparat fotograficzny iSight 8 megapikseli z autofocusem, lampą błyskową i funkcją nagrywania wideo. Sprzęt obsługuje także różnego rodzaju formaty audio, video oraz dokumentów tekstowych.

\r\n

To tylko niewielka część funkcji charakteryzująca Iphone’a 4S. Wszystkie jego opisane są jednak na stronie producenta.

\r\n

Jeśli chcemy aby dziecku łatwiej i przyjemniej użytkowało się podarowany przez nas sprzęt możemy także dokupić akcesoria Apple, takie jak etui, bumper czy folia ochronna. Takie akcesoria pozwolą także na wolniejsze zużywanie się zakupione sprzętu oraz dłuższą i większą radość obdarowanego. Wszystko zależy jednak od tego jak dużą kwotę pieniędzy chcemy przeznaczyć na prezent.

Bez komentarzy

Leave a reply

Skomentuj
Wpisz swore imię
Twój adres e-mail

Story Page